Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 20:25 #5716

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
rozsierdziło mnie ostatnio kilka spraw na forum i nie wiem jak i czyja jest w tym rola aby jednych rozpieszczać tutaj i innych upominać --(nie przytoczę treści z różnych powodów) powodów dla których powstaje ten temat jest kilka --jeden najważniejszy INNYCH ADMIN TU SZANUJE INNYCH NIE !!! są osoby które ostatnio nieco przeliterowały słowa powszechnie uważane za obelżywe i --zagrożono im i wycenzurowano ale sa tez i tacy którzy nie ponoszą konsekwencji z tego tytułu ,,teraz zadaję sobie pytanie--CZY JEST SENS. aby starych wyjadaczy tutaj upominać jeżeli piszą coś w ten lub inny sposób --to ,że odpisują gołowąsom znaczy że w materiale jest cos więcej niz ubranie go w ładne słówka (inaczej do laika odbiorcy nie trafi) jeśli napiszę KURWA TO ZOSTANĘ ZBANOWANY CZY TAK?? ale jeśli napisze k..rwa to nie --przecież to to samo jesli w tym czy innym przypadku coś sie nie zmieni to myśle ,że niedługo tego forum bez udziału S T A R S Z Y Z N Y NIE będzie--POZDRAWIAM wszystkich forumowiczów
pasik sylwester--
kiedyś
podobno
zajebisty
basista

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez TRIOBAS 1.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 20:30 #5717

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Popieram. To nie jest forum filozoficzne czy poprawnie politycznie, skończyła się komuna z cenzurą a tutaj widzę jawny przykład łamania wolności słowa. Nie używam kurwy jako znaku przestankowego, tylko używam słowa GÓWNO w odniesieniu do jakości albumu czy "spieprzyć" w sensie zniszczenia.

Pietia, przemyśl 3 razy zanim nas zbanujesz, bo to forum może bardzo wiele stracić.

Z poważaniem

PsySutRa
zajebiście
wkręcony
w PsyTransy

i kropka
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 20:50 #5720

  • Obiadeq
  • Obiadeq Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Moim zdaniem jesli ktos ma cos do powiedzenia to powinien to powiedziec na temat.
A czy przy tym przeklina czy nie to powinno byc tylko ocenzurowane.
Czemu prawa maja byc inne dla starych i dla mlodych. Czasami i mlodemu sie wymsknie a staremu to juz wgl nieprzystoi rzucac jak miesem.

Czy sa potrzebne zmiany??
TAK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 21:03 #5724

  • DjTomassi
  • DjTomassi Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
JAk dla mnei to strona powiewa coraz wiekszym zapachem Qpy czy tez pospoliciem mowiac zapachem Stolca .. Admin stracil 70% uzytkownikow samym tym ze usunol mozliwosc dodawania utworow a teraz bierze sie za zniechecanie starszych wyjadaczy ktorzy wiernie komentuja i pomagaja na forum nie wiem czemu tak jest moze admin wpadl w jakis nalog i ma teraz lekka olewke . jak sie nic nie zmieni to sam doloze tu troche swojej Qpy i pozegnam ten portal muzyczy bez przyszlosci DZiekuje . :)
Wierny
Maniak
Trance i Progressive house
odwieczny Zadymiarz na VSTi
Didżeeeeeeeeej Toooooo maSSiiiiiiii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 21:07 #5726

  • Wicman
  • Wicman Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prawda jest taka ze wiekszosc kieruje sie emocjami a jesli nie umie w inny sposob wyrazic swojego zdania to nie nalezy odrazu go pietnowac... w prawdzie przedmowcy moze zbyt stanowczo podeszli do tematu ale prwda jest tez taka ze to oni glownie tworza ta spolecznosc wiec maja prawo do krytyki... np caly czas mozna bylo wrzucac produkcje na vsti a teraz cich i nie wiadomo kiedy cos w tej sprawie bedzie wiadomo ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/03 22:21 #5729

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Póki co, istnieją pewne zasady netykieta - zasady przyzwoitego zachowania i dotyczy ona wszystkich - nikt nikogo nie zmusza do tego by udzielać się na forum. Zatem jeśli się komuś nie podoba może przenieść swoje teorie, wiedzę na inne fora - jest ich całe mnóstwo.
Rolą administratora nie jest banowanie (apropos jeszcze nikt do tej pory nie został zbanowany) ale dbanie o porządek. Jeśli ktoś nie reaguje na upominania i robi swoje... administrator może wyciągnąć z tego pewne konsekwencje... te tutaj wiążą się jedynie z czasową blokadą konta.

Jak Ty byś się czuł wchodząc pierwszy raz na forum udostępniając swoje niedoskonałe produkcje szerszej publiczności a ona totalnie zmieszałaby Cię z błotem? - Myślę że więcej byś się na takim forum nie pojawił...

Chcesz by Ciebie szanowali? Szanuj innych.
Chcesz wyrazić swoją opinię używając niecenzuralnych słów użyj gwiazdek ****

Jeśli masz ochotę porzucać sobie przekleństwami, bo masz zły dzień itp. możesz to zrobić bez żadnych konsekwencji np. tutaj .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/04 05:44 #5730

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Są różnice pomiędzy chamskim rzucaniem błotem a okresowym wrzuceniem słowa nienależącego do kanonu poprawnej polszczyzny. Netykieta netykietą, jednak nie można popadać w jednej skrajności w drugą.
Przykład? Forum psytrance.pl, gdzie nieraz ludzie nieużywający na co dzień lapidariów czasem rzucą dobrą polską "kurwą" i nie dzieje się ogólne oburzenie.

Bez przesady, nie są to salony, a w każdym środowisku fachowym też każdemu się zdarzy zakląć, chociaż wątpię żeby tutaj akurat często padały.
Strona którą podałeś to jest już skrajny przykład z drugiej strony a ciągniesz na siłę na jedną grożąc palcem.

Słowa "jak się komuś nie podoba, może sobie iść kaj indziej" (w wolnym przekładzie) to już jest szczytem- z takim podejściem WIELU ludzi sobie daruje i równie WIELU nie zechce się odezwać słowem.

Nawiasem mówiąc- gdzie się zaczyna zasób niecenzuralnych słów a gdzie kończy?
Mamy skończyć poza granicami absurdu?
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/04 08:19 #5732

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
quote
jeśli się komuś nie podoba może przenieść swoje teorie, wiedzę na inne fora - jest ich całe mnóstwo.

owszem wiele rzeczy może sie nie podobać i podobać od opinii tego sa forumowicze a czy ktoś jeszcze przeniesie swoje opinie czy nie to inna sprawa - zadaniem... admina jest wzbogacanie tego forum a nie upominanie to sie nigdzie mi nie zdarzyło jeszcze a na róznych forach biore udział
Jak pisze dużą literą --juz mam komunikat na skrzynce pw czy inna pierdoła to samo -trzeba naprawdę sie do pewnych rzeczy przygotować aby prowadzić servis samo udostępnienie jakiejs tam strony nic tu nie da jeśli np.. prezydent rp mówi do człowieka spieprzaj dziadu to kim on jest w oczach społeczeństwa?? jaki przykład mam jeszcze wymienic aby nie było niejasności o co chodzi w tym wszystkim

quote
Jak Ty byś się czuł wchodząc pierwszy raz na forum udostępniając swoje niedoskonałe produkcje szerszej publiczności a ona totalnie zmieszałaby Cię z błotem? - Myślę że więcej byś się na takim forum nie pojawił...

jak ja bym się czół .... he a kto mnie zmieszał z błotem na początku pierwszych wejść czy mam publicznie przytoczyć słowa administratora tego forum?? czy o to chodzi aby powyciągać brudy na wierzch czy jesteśmy dziećmi aby sobie cukierki zabierać i onie koty drzeć --NIE do takiego poziomu sie nie zniżę i nie będe komentował

quote
Chcesz by Ciebie szanowali? Szanuj innych.

dokładnie panie adminie -to ciebie się tez tyczy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena