Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/21 15:14 #13058

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Niestety widzę że będziesz się upierał do upadłego, nawet nie mając racji. Nie zmienia to faktu, że serwis EiS pomimo tych wodotrysków i tony reklam flashowych jest portalem o przejrzystości bijącej vsti.pl na głowę.

Ironizując jeszcze bardziej się pogrążasz. Nie widzę żadnych merytorycznych argumentów za tym by obecny layout tego portalu pozostawić.

Dyskusja z Tobą nie ma sensu BO WIESZ LEPIEJ. I mam się cieszyć tym, że nie wyskakują wielkie banery przesłaniające cały ekran. No super. Jesteśmy z Ciebie dumni!

Ręce opadają (już) do (jądra) ziemi.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez psysutra.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/21 15:28 #13059

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

psysutra napisał: Nie widzę żadnych merytorycznych argumentów za tym by obecny layout tego portalu pozostawić.


I opinia jednej osoby ma to zmienić bo właściwie tylko Ty masz uwagi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/21 16:15 #13060

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Nex-u, Triobas (jego elaborat poszedł gdzieś na zielona trawkę) i ja to jedna osoba? Pozdrawiam...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/21 19:35 #13061

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Kilka słów napiszę i nie to : jak strona wygląda i też nie o tym ,kto utrzymuje ten portal ale i również kto i co na ten temat myśli ,który jest poruszony... wszystko mnie to g... obchodzi... JA mam czerpać korzyści z portalu -czyli być w pełni zadowolonym użytkownikiem, który coś tam pisze coś tam brzdąka i czasami przy tym wszystkim się nieco ,,jąka". Jeśli mamy zasady to je łammy , bo po co z nich korzystać i przestrzegać-nagminnie łamiemy prawa, a to drogowe ,a to karne ,a to pracy etc. Jest praworządca niech nas ukaże, a co???--- jemu wolno ,a jak nie ma władzy -zmienić na gorszego bo po co nam dobry rządzący.Kurde blaszka zawsze się w każdym stadzie znajdzie czarna owca , dwie lub trzy ,które po prostu trzeba zarąbać na szaszłyki , a jeśli do tego nie będzie wódy to się imprezka nie uda...no to co wy na świeżynkę z grilla -lato jest pogoda nie najgorsza...:PPP

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez TRIOBAS 1.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:12 #13066

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar
  • Gość
  • Gość
może i ja się wypowiem co do wyglądu nowej szaty graficznej Vsti.
powiem tylko tyle jestem po stronie Pietii, dla mnie nowa szata graficzna jest o wiele, o wiele razy bardziej czytelniejsza od poprzedniej i lubie mieć napisane wszystko czarno na białym, i tak trzymać! jest ok.
bardzo spodobał mi się też pomysł przyznawania punktów, bo na innych forach jest też coś takiego jak reputacja itp.
mam tylko jedną uwagę bardzo szkoda że nie ma dożywotniej edycji postów a nie tylko na 30 min,
wtedy jak ktoś w niesie poprawki do swojego projektu w fl-u to mógłby to zedytować np. w dziale wasza muzyka
fajnie by było jak byś to zmienił Pietia
Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Dj 1982.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:17 #13067

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
Witam.

Niektórzy mogą mnie nie kojarzyć, bo opuściłem forum ponad rok temu. Aż sobie wszedłem na to forum żeby zobaczyć ten nowy design. Co zobaczyłem? Ano gąszcz pomieszanych linków, burdel na stronie głównej, próbując dostać się do ustawień profilu żeby zaktualizować awatar i dać nowego linka do swojej muzyki musiałem przekopać pół strony. Poprzedni design bije obecny na łeb. Pietia, nie wiem czemu się opierasz. Znajdź mi jakikolwiek sensowny powód, że ten design jest lepszy od tamtego. Elegancka czcionka? Nie za bardzo. Białe kolory? Może dla Ciebie jest łatwiej przeglądać jasną stronę, inni (chociażby ja) wolą ciemne strony. Sugestia, bo już nie mam ochoty się bić - dwa schematy kolorystyczne - biały i ciemny. Rozwiązałoby to problem schematu kolorystycznego i kto chce ten sobie ustawi po swojemu. To jedno. Drugie - spójrz na layout ze strony losowego odwiedzającego. Wyobraź sobie, że jesteś początkujący i znajomy Cię naprowadził na stronę pod tytułem vsti.pl, bo podobno jest tam mnóstwo wtyczek i poradników. Wchodzisz na stronę... I gdzie to wszystko jest? Nie dość, że na dzień dobry atakują Cię niezliczone reklamy, to jeszcze każą Ci się przebijać przez pół strony żeby znaleźć fajnie uporządkowane podstawy FLa i tym podobnych. Wchodząc w dział "tworzenie muzyki" wylewają się jedynie najnowsze newsy ze świata wtyczek, sampli i DAWów. A gdzie podstawy? Gdzie mam niby znaleźć podstawy? Na forum - burdel. Kolejność działów wygląda tak, jakbyś je wrzucił do winampa i wcisnął przycisk shuffle. Spójrz sobie na swoją stronkę od innej strony, wiem że będziesz się upierać do upadłego bo nie jest to pierwszy (ani ostatni) flame war na tej stronie. Bo o ile rok temu wiedziałem gdzie co jest, to dzisiaj nie mogłem dojść do ustawień profilu. Oczywiście zgadzam się ze zdaniem psysutry i triobasa. I jeszcze jedno - system punktowania? Po ch*lerę to komu potrzebne? Program lojalnościowy? Wybacz, ale co to da użytkownikom? Aż zacytuję:

1. Cel programu:

Powyższy program ma charakter lojalnościowy i służy zwiększeniu zaangażowania użytkowników w życie strony.

Zwiększenie zaangażowania... A wiesz dlaczego to zaangażowanie jest takie niskie ze strony użytkowników? Okropny design strony, w którym znaleźć może się tylko admin no i jego polityka.

Pozdro.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lsudny.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:23 #13068

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44

lsudny napisał:

1. Cel programu:

Powyższy program ma charakter lojalnościowy i służy zwiększeniu zaangażowania użytkowników w życie strony.

Zwiększenie zaangażowania... A wiesz dlaczego to zaangażowanie jest takie niskie ze strony użytkowników? Okropny design strony, w którym znaleźć może się tylko admin no i jego polityka.


Czytając cel programu ręka mi się sama do czoła przylepiła... Mnie wali ile mam punktów postów szlaczków chmurek słoneczek. Wchodzę na forum by się czegoś dowiedzieć lub poradzić ewentualnie pogawędzić.

Mogę Ci przelać kasę (majątek to nie będzie od razu mówię, ale nie będzie to kilka złotych), Pietia, ale zmień do cholery ten beznadziejny layout.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Vsti.pl w nowych szatach 2011/07/22 17:46 #13069

  • Dj 1982
  • Dj 1982 Avatar
  • Gość
  • Gość
nie rozumiem zupełnie czemu tak wieszacie psy na admina??????????????????????????????

psysutra napisał:

lsudny napisał:

1. Cel programu:

Powyższy program ma charakter lojalnościowy i służy zwiększeniu zaangażowania użytkowników w życie strony.

Zwiększenie zaangażowania... A wiesz dlaczego to zaangażowanie jest takie niskie ze strony użytkowników? Okropny design strony, w którym znaleźć może się tylko admin no i jego polityka.


Czytając cel programu ręka mi się sama do czoła przylepiła... Mnie wali ile mam punktów postów szlaczków chmurek słoneczek. Wchodzę na forum by się czegoś dowiedzieć lub poradzić ewentualnie pogawędzić.

Mogę Ci przelać kasę (majątek to nie będzie od razu mówię, ale nie będzie to kilka złotych), Pietia, ale zmień do cholery ten beznadziejny layout.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena