Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witam 2013/06/06 21:05 #20553

  • Cosmic Tree
  • Cosmic Tree Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
wszystkich serdecznie ;) zajmuje się produkcją od 5 miesięcy, już od dłuższego czasu chciałem zacząć, ale jakoś nie mogłem się do tego zabrać. Wcześniej jedyny kontakt z muzyką miałem śpiewając w kilku zespołach rock/metal, także moje gusta dość mocno się zmieniły, głównie przez psybient i psytrance ;) Teraz słucham już trochę większej ilości gatunków, ale od tego się zaczęło i taką muzykę chciałbym robić. Mam już kilka utworów, większość to raczej eksperymenty, ale przybiera to już jakąś formę, polecam pierwszy Dizzare i A bit of journey, czyli ostatni na liście ;) Miłego Słuchania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam 2013/06/07 06:46 #20555

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj ziom:)
Fajnie,że przybywa userów na forum i co ważne twórców muzycznych:)
W razie pytań wbijaj śmiało,a postaramy się pomóc w niektórych kwestiach.
Osobiście polecam zajrzeć do działu z tutorialami(bardzo czytelne i bogate kompedium wiedzy na tematy produkcyjne oraz zagadnienia związane z samym FLkiem).
Jeśli działasz od kilku miesięcy to podejrzewam że masz braki programowe,dlatego zajrzyj do działu download to znajdziesz tam mnóstwo darmowych wtyczek VST/VSTi,nierzadko przynajmniej tak dobrymi jak wersje komercyjne;)
Powodzonka życzę:)
Potem odsłucham Twoich produkcji,teraz moje małe tornado nie daje mi spokoju(19 miesięcy radości o imieniu Julcia) :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam 2013/06/07 12:20 #20557

  • Cosmic Tree
  • Cosmic Tree Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki ;) co do braków programowych, powiedziałbym że narazie jest wprost przeciwnie, co sprawiało mi przez pewien czas problem. Przez pierwszy miesiąc ściągnąłem prawdopodobnie ponad 100 darmowych wtyków różnego rodzaju i połapanie się w tym bagnie z początku było dosyć trudne ;P Teraz skupiłem się na kilku które najbardziej mi się spodobały, żeby faktycznie się czegoś nauczyć, ale wciąż potrzebuję przeglądu całej biblioteki i usuwania nadmiaru xD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena