Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uszanowanie Państwu 2013/05/03 01:37 #20338

  • Pius
  • Pius Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam na imie Aleksander i milo pozdrawiam wszystkich ludzi, ktorzy zajmuja sie obecnym forum.
Przegladajac je zdazylem wylapac pare podstawowych bledow , ktore popelnialem przy tworzeniu pierwszych "trackow" . Zabawa przy Fl studio jest przednia , forum jest konkretne i pelne odpowiedzi na moje pytania, takze mysle ,ze zagoszcze tu na nieco dluzej bo pomalu czuje ze produkcja staje sie przyjemna z racji tego iz jest to tylko moje hobbry nie klade nacisku na forme, bawie sie dzwiekami i jestem zszokowany mozliwosciami tego programu, dobrze wykorzystane moga dac wspanialy efekt, jezeli do takiego kiedykolwiek dojde to na pewno sie podziele z wszystkimi ktorzy w pocie czola odpisuja na czesto "banalne" pytania nowicjuszy. Z gory pozdrawiam i zycze milej nocy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uszanowanie Państwu 2013/05/03 07:45 #20339

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj, cieszymy się że wybrałeś właśnie vsti.pl. Jesteśmy małą społecznością, ale za to bardzo konkretną. Tutaj nie liczy się ilość tylko jakość, a tę staramy się utrzymać na stałym poziomie.
Czekamy na Twoje pytania jak również liczymy na Twój udział w dyskusjach
Z pozdrowieniami
Pietia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uszanowanie Państwu 2013/08/20 05:01 #21075

  • rosie
  • rosie Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki ;) co do braków programowych, powiedziałbym że narazie jest wprost przeciwnie, co sprawiało mi przez pewien czas problem. Przez pierwszy miesiąc ściągnąłem prawdopodobnie ponad 100 darmowych wtyków różnego rodzaju i połapanie się w tym bagnie z początku było dosyć trudne ;P Teraz skupiłem się na kilku które najbardziej mi się spodobały, żeby faktycznie się czegoś nauczyć, ale wciąż potrzebuję przeglądu całej biblioteki i usuwania nadmiaru xD
rosie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rosie.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena