Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mega biblioteka fortepianowa "Production Grand Piano 430 GB" 2012/12/04 02:28 #18499

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo.
Ale mnie powaliło jak to przeczytałem.Jeszcze takiej wielkiej biblioteki nie widziałem(430gb sampli).
www.productionvoices.com/
Ciekawe jak to brzmi w rzeczywistości:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MadDziadPL.

Odp: Mega biblioteka fortepianowa "Production Grand Piano 430 GB" 2012/12/04 12:33 #18503

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
To na pewno sprawka aż 12 rodzajów mikrofonów do wyboru :). Najbardziej rozbraja mnie cena tego pakietu, bardzo bardzo w zasięgu ręki, nawet bardziej niż biblioteki East West, jakby nie doliczali VAT przy zamówieniu to wychodzi około 1000zł. Jedyny minus - wymaga pełnej wersji Kontakt, nie mają wykupionej licencji :(. Swoją drogą pewnie dlatego jest taniej, bo nie ma wliczonej ceny za obsługę Kontakt Player.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mega biblioteka fortepianowa "Production Grand Piano 430 GB" 2012/12/04 13:13 #18504

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Moim zdaniem warto zainwestować w pełną wersję Kontakt sampler.Mnogość bibliotek przemawia za zakupem ale i nie wątpliwie sama aplikacja ,która moim zdaniem jest świetnym samplerem.Oczywiście najlepiej polować na promocje i nabyć tę wtykę w odpowiedniej cenie,bo po "normalu" szczena opada;)Co do tej biblioteki,to taka ilość mikrofonów ma nie tylko znaczenie co do ilości multisampli,ale zapewne przekłada się też na jakość.Chciałbym sprawdzić to cacko:)Cena jest dobra jak na taki rarytas,ale brak funduszy, a i kilka ciekawych pianinek posiadam(Alicia Keys min. oraz Piano in Blue).Brzmią świetnie i można je wyhaczyć po dobrych cenach;)Zastanawia mnie tylko,jak sobie poradzi komputer z prędkością odczytu tylu multisampli naraz.Oczywiście wiem,że nie "czyta pełnych 430gb,ale zapewne trochę musi "szarpać"danych z dysku,zapewne więcej niż przeciętna biblioteka innych producentów.
.Jakby ktoś kiedyś ją kupił,to proszę o recenzję";)
Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MadDziadPL.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena