Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

1 000 utworów Twórców z pasją! 2014/10/25 14:38 #22502

  • on-music.pl
  • on-music.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 226
  • Otrzymane podziękowania: 1

Panie i Panowie, Drodzy Państwo, Przyjaciele i Sympatycy on|music ...

Kochani - pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, pragnąc poinformować o tym, że Twórcy z pasją
zaszczycili Galerię on|music swoimi autorskimi dokonaniami, które właśnie przekroczyły (łącznie)
liczbę 1 000 utworów.

Ponieważ on|music jest miejscem przeznaczonym dla wszystkich Twórców z pasją - reprezentujących
każdy gatunek muzyczny (jeśli jakiegoś brakuje, możliwe jest jego dodanie) - wierzę, że odwiedzający
stronę Słuchacze, znajdują dla siebie odpowiednią muzykę, z której mogą budować indywidualne
zestawy ULUBIONYCH utworów.

Mam nadzieję, że przez trzy lata działalności, on|music zaistniało w świadomości ludzi ceniących sobie
oraz poszukujących rodzimej twórczości i stało się synonimem enklawy, w której najważniejsza jest muzyka.

O muzyce Twórców z pasją dowiedziało się wielu, nie tylko z Polski, ale także spoza granic kraju.
Niech ich muzyka idzie dalej w świat i dociera do uszu jak największej grupy Słuchaczy.

Korzystając z okazji, chciałbym kolejny raz podziękować wszystkim Twórcom, którzy prezentują swoje
autorskie dokonania w Galerii on|music . Osiągnięcie takiego wyniku, to przede wszystkim Wasza
zasługa - bo on|music , to Wy!

Pozdrawiam
Marcin
on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
(maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez on-music.pl.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena