folder Download

folder Dj Software

dj.JPGW tej kategorii znajdziesz aplikacje, które być może odkryją w Tobie Dj-a.

folder Music Tools

tools.jpgW tej kategorii znajdziesz aplikacje, które mogą okazać się niezbędne, aby móc z powodzeniem rozpocząć realizację tworzenia muzyki w środowisku Windows.

folder Vst Host

host.jpgProgramy typu Host Vst pozwalają na uruchamianie wszelakiej maści wtyczek vst (programów najczęściej w postaci plików z rozszerzeniami *.dll, które po umieszczeniu w odpowiednim katalogu widoczne są z poziomu właśnie takiego programu. Program host umożliwia uruchamianie wszelakiej maści wtyczek vst. Do tych najbardziej znanych należą: Cubase, Sonar, Emagic, Fl Studio, Orion itd. Wśród wielu często przerośniętych aplikacji znaleźć jednak można także darmowe odpowiedniki. Te prezentować będziemy w tej kategorii.

folder Audio Editors

audioeditors.gifW tej sekcji znajdziesz przydatne aplikacje, które z powodzeniem pozwolą na szybką edycję plików audio/sampli, które następnie możesz wykorzystać w swojej nucie.

folder Sound Banks

presets.jpgPresets and Sound Banks Vsti - to sekcja, w której znajdziesz pliki w formacie *.FXB jak i *.FXP - czyli zestawy gotowych presetów, które z powodzeniem zastąpią wysłużone domyślne ustawienia popularnych darmowych i nie tylko darmowych pluginów.

folder Fl Studio

fl5.gifProgram Fl Studio zwany dawniej fruity loopsem to już legenda. To chyba najchętniej (obok Cubase) używany program do tworzenia muzyki nie tylko przez producentów techno/dance/trance czy hip-hopu.
Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś z nim do czynienia, a chciałbyś rozpocząć swą przygodę z muzyką, nie wahaj się tylko wypróbuj tę aplikację, a na pewno nie będziesz chciał żadnej innej.
W dziale znajdziesz również Fruity Loopsa w wersji v1.0 :-)

folder Vst Effects

virtual steinberg instrumentW tej kategorii znajdziesz wtyczki do ubarwiania Twojego brzmienia, które z powodzeniem możesz stosować w swoich produkcjach. Wśród nich są naprawdę prawdziwe perełki.

folder Skins

skins.jpgJesteś maniakiem programu Fl Studio czy też Reason - zajrzyj koniecznie. Znajdziesz tutaj skóry do winampa, które podczas słuchania muzyki nie pozwolą Ci ani na chwilę zapomnieć widoku Twojej ulubionej aplikacji do tworzenia muzyki czy też skórki przeznaczone do samej aplikcji w której robisz muzykę.

folder Vst Instruments

plgfree.jpgW tej kategorii znajdziesz prawdopodobnie najlepsze wtyczki Vsti (wszystkie oczywiście na licencji free). Wszystkie zostały wcześniej sprawdzone.  Wszelkie informacje na temat instalacji wtyczek znajdziesz w dziale FL Studio oraz na forum vsti.pl.