Stali czytelnicy z pewnością zauważyli, że ostatnimi czasy wiele uwagi na vsti.pl poświęcamy instrumentom klawiszowym, i choć adres witryny na to nie wskazuje nadal wspólnym mianownikiem dla technologii VST oraz instrumentów klawiszowych jest MUZYKA. Zarówno keyboardy, syntezatory hardwerowe jak i te w postaci wirtualnej (programowej) służą kreowaniu aranżacji, setów, beatów itd.
 
Nie da się ukryć, że technologia VST jest dużo bardziej z przodu w porównaniu z tym, co oferują współczesne instrumenty klawiszowe - nie jest to jednak żadną przeszkodą dla inżyniera dzwięku, pasjonaty, muzyka czy homerecordera. W codziennej pracy jedni cenią żywe instrumenty, inni te wirtualne, sterowane za pomocą odpowiednich urządzeń MIDI. 
 
 all keyboards logos
Na stronie vsti.pl znajdziesz bogactwo materiałów, które z pewnością przydadzą się właścicielom instrumentów z logo:
 
Staramy na bieżąco prezentować co ciekawsze plotki jak i potwierdzone informacje na temat przyszłych modeli.
Zainteresowanych marką Korg już teraz odsyłam do tematu poświęconego NASTĘPCY korga pa4x
keyboardsmusic

 

Drogi Internauto, jeżeli zaczynasz swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi, szukasz odpowiedniego keyboardu czy syntezatora, a może po prostu poszukujesz rozwiązania czy wyjaśnienia działania takiej a nie innej funkcji w instrumencie, koniecznie odwiedź wydzieloną do tego celu sekcję na naszym Forum, oznaczoną jako Instrumenty klawiszowe.

Zapraszamy do korzystania oraz brania czynnego udziału w dyskusjach. Rejestracja jest BEZPŁATNA. Zarejestruj się już teraz.
 
keyboardsmusic