fl studio 8 Fl studio 8  został oficjalnie zapowiedziany podczas kalifornijskich targów the Namm Show 2008.
Fl studio 8
Fruity Loops to aplikacja znana wielu użytkownikom zajmującym się produkcją w oparciu o komputery PC. Wersja na komputery Mac nie jest dostępna i prawdopodobnie takowej nie zobaczymy. To, co reprezentuje sobą Fl studio 8 - przekonać się w większym stopniu mogą obecni właściciele pełnej wersji aplikacji (wersja beta dostępna wyłącznie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników aplikacji za wyjątkiem osób posiadających licencję na wersję pudełkową).

Najnowsza wersja Fruity loops studio 8 to połączenie potężnych narzędzi oraz kilku "zabawek". W kategorii zabawek znajdziemy Wave candy - wtyczkę  służącą do analizy spektralnej sygnału audio, zupełnie nowy beat slicer  (zwiększone możliwości MIDI).
Chyba największą rewolucją w fls tudio 8 jest ftuity synthmaker - wtyczka pozwalająca tworzyć własne syntezatory w natywnym formacie Fl-a. Jak na razie nie ma bliższych informacji na temat tej wtyczki - wiadomo jednak, że połączenie narzędzi programu Fl studio oraz możliwości SynthMakera sprawią, że program stanie się jeszcze bardziej elastyczny - ilość wtyczek dla Fl Studio drastycznie wzrośnie !!!.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać.
Więcej informacji na temat co nowego znajdziesz tutaj oraz tutaj i tutaj .