native instruments Native Instruments zapowiedział darmowe oprogramowanie o nazwie  Kore Player, odtwarzające dedykowane próbki z linii  Kore Soundpack. Zbudowany na bazie tych samych komponentów co system Kore 2. Kore player będzie dostępny w marcu o czym jeszcze poinformujemy.
Jakie są możliwości wtyczki?
kore player
Dzięki Kore Player uzyskamy dostęp do najlepszych brzmień za darmo, które z powodzeniem będziemy mogli wykorzystać w projektach zarówno w studnio jak i na scenie.
Kore Player dostępny będzie z wysokiej jakości próbkami. Sam odtwarzacz łaczy w sobie możliwości brzmieniowe sześciu instrumentów: Absynth, FM8, Guitar Rig, Kontakt, Massive oraz Reaktor. Do tego wszystkiego prosty w użyciu interface oraz podział brzmień na kategorie.
Każde brzmienie możemy dowolnie dostroić do swoich potrzeb, wszystkie parametry możemy zmapować i kontrolować w czasie rzeczywistym za pomocą sterownika MIDI.

Oprogramowanie Kore Player dostarczane jest w postaci wtyczki VST/AU/RTAS oraz wersji standalone. Wszystkie brzmienia będą pochodzić z dostępnych na tą chwilę 8 zestawów Kore Soundpacks a z czasem także tych, które pojawią sie dopiero w najbliższej przyszłości (na rok 2008 planowanych jest 12 takich zestawów).

Więcej informacji: http://www.native-instruments.com