IK Multimedia - Xpansion Tank 2 Series IK Multimedia zaprezentował pokaźną kolekcję 30 rozrzerzeń składających się na serię Xpansion Tank 2 Series, a które łącznie stanowią 30 GB danych. Brzmienia, które z powodzeniem przeczyta sampler Sample Tank 2.5 to różnorakiej maści dźwięki, które sprawdzą się zarówno w produkcjach pop jak i hip hop, jazz, country, ,muzyce elektronicznej czy filmowej. 15 tytułów to pozycje zawierające wszelkiej maści pętle. W sumie każdy tytuł to prawie 10000 nowych brzmień!!!
Pozostałe 15 pozycji to tytuły oferujące około 4000 brzmień każda. Brzmienia typu piano, próbki basowe, perkusyjne, brzmienia syntezatorowe, klawiszowe i wiele innych.

Cena jednego rozszerzenia to koszt 49.99 dolarów (+ Vat)
Do dnia 31 maja 2010 będzie obowiązywać oferta promocyjna (której korzyści uzależnione będą od ilości chętnych, którzy wyrażą chęć zakupu powyższego pakietu.
  • Każdy, kto zakupi i zarejestruje co najmniej jedno rozszerzenie z serii Xpansion Tank 2 otrzyma drugi tytuł za darmo. Do tego producent dorzuca wtyczkę Sample Tank 2.5 XT z 1 GB brzmień własnych
  • Jeżeli z promocji skorzysta ponad 500 osób, każdy z kupujących otrzyma dodatkowo jeszcze jeden tytuł również za free.
IK Multimedia - Xpansion Tank 2 Series
Źródło: Ik Multimedia