freesamplesWilkinson Audio udostępnił za darmo komercyjny pakiet sampli perkusji akustycznej Naked Drums o wartości 60 dolarów (oferta ważna do końca maja 2016).

Jest to bardzo ciekawa propozycja w szczególności dla twórców muzyki heavy metal, hard rock czy gatunków pokrewnych. Brzmienie jest bardzo przyjemne dla ucha. Całość działa w oparciu o interfejs Kontakta 4, który na przednim panelu nie posiada żadnych dodatkowych parametrów kontroli, poza możliwością niezależnego ukierunkowania każdego mikrofonu z przekierowaniem na poszczególne kanały aplikacji nadrzędnej (np. Fl Studio). Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość zapięcia własnych ulubionych efektów.

 

naked_drums

W pakiecie znajdziemy również wersje WAV plików (w sumie 3840 sampli audio w 24-bitowym formacie) wykorzystanych na potrzeby instrumentu, które załadować można choćby do samplera Grace, dzięki czemu użytkownicy nie posiadający wtyczki Native Instruments Kontakt 4 czy 5 bądą mogli czerpać korzyść z próbek. Instrument zadziała również pod Kontaktem Player (tutaj jednak wyłącznie w trybie demo z ograniczeniem do 15 minut pracy na sesję).

Pamiętajcie, że oferta wygasa z końcem maja. Uwaga w niektórych przypadkach po pobraniu pliku może zaistnieć konieczność dodania do nazwy pliku przyrostka ZIP, celem dalszego jego rozpakowania.

Free Download

Po Naked Drums udajemy się na stronę Wilkinson Audio (Wielkość pobieranego pliku 1.85 GB)