ueberschallUeberschall zaprezentował kolekcję klubowych brzmień Tech House-Producer Pack. Całość podzielona została na dwie sekcje: pętle (220 sztuk) oraz one shoty (230 sztuk). Z tych ostatnich skonturujemy dowolny beat. Pośród plików przypisanych do sekcji pętli znajdziemy linie basowe, z elementami brzmień akustycznych i elektrycznych. Tech House-Producer Pack zawiera również 30 zestawów mikro kit na bazie 327 starannie wyselekcjonowanych pętli.

Całość wspomagana jest przez odtwarzacz Elastik Player dzięki czemu problemem nie będzie dostosowanie prędkości oraz wysokości próbek. Intuicyjna przeglądarka pozwala na sprawne zarządzanie oraz natychmiastowy dostęp do wszystkich loopów. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy dostęp nie tylko do pojedynczej biblioteki ale pozostałych rezydujących w systemie a pracujących w oparciu o silnik Elastic, co daje jeszcze większe pole do manewrów podczas remiksowania. Wszystkie nagrania zrealizowane zostały przez Marca Steinmeiera oraz Rona Paula w Timetools studio

W sumie za 1 Gb materiału (777 pętli oraz ampli) na potrzeby gatunków techno-house, progressive, minima przyjdzie nam zapłacić €49. Całość dostarczana jest w formatach AU/VST/RTAS/stand-alone i pracuje na komputerach Mac/PC.

Dzięki zastosowaniu Elastik Player nie ma konieczności stosowania dodatkowego samplera.

Źródło: Ueberschall