8dioproductions8Dio prezentuje EDM Trap elastyczną bibliotekę przeznaczoną dla producentów, kompozytorów oraz DJ. Kolekcja ukierunkowana jest na styl EDM (Electronic Dance Music) z elementami innych gatunków jak: Dubstep, Moombahton, Drum N' Bass. Biblioteka 8DIO EDM Trap to w sumie 3,5GB materiału. Setki brzmień basowych , ledowych, wokalnych FX, perkusyjnych. Wszystkie próbki perfekcyjnie synchronizują się z tempem programu typu Host.

Dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu kontrola z poziomu klawiatury jest bardzo uproszczona. Kilka słów o interfejsie: jego dolna cześć pozwala na kontrolę wysokości dźwięków, środkowa w ingerencję w samo brzmienie natomiast górna pozwala ingerować w blok efektów wśród których znajdziemy: distortion, phaser, flanger, lofi, convolution reverb, delay, lowpass, hi pass.

8Dio zadbał również o efekt Talk-Talk, który podpięty został pod kółko modulacji. Materiał zarejestrowany został w jakości 44.1/24-bit w formacie .wav, co daje możliwość na jego wykorzystanie w dowolnej aplikacji.

Cena: $99 z możliwością bezpośredniego pobrania ze strony producenta. Do poprawnej pracy wymagany jest sampler Kontakt 4.2 bądź nowszy

Źródło: www.8dio.com

http://www.youtube.com/watch?v=c6XRMrL9xXA