hypluginsTadashi Suginomori (właściciel marki HY-Plugins) prezentuje kolejny plugin w ramach serii: HY-MBDrive, w postaci darmowej 32-bitowej oraz 64-bitowej wtyczki VST działającej w systemie Windows.To już piąty plugin w stale rozrastającej się kolakcji.

HY-MBDrive, jest wielopasmowym przesterem. Jest to piąta z kolei wtyczka w ramach linii HY-Plutins, w mojej ocenie jak dotąd najlepsza produkcja. Osobiście jestem wielkim fanem doskonałego filtra HY-filter, jak również efektu HY-Delay. Trzeba również wspomnieć, że opisywany tutaj wielopasmowy przester jest pierwszym tego typu 64-bitowym darmowym wydaniem VST w swojej kategorii. Zatem jeżeli nie możesz pozwolić sobie na komercyjny odpowiednik w postaci pluginu Squashit czy FabFilter Saturn koniecznie zapoznaj się z poniższą propozycją.

Plugin odznacza się bardzo intuicyjnym interfejsem. Obciążenie procesora jest na bardzo niskim poziomie. Wykorzystywane przez wtyczkę algorytmy brzmią znakomicie. Z lewej strony znajdziemy korektor, w ramach którego dokonamy ustawień w trzech zakresach. Każde z pasm można wyciszyć, ustawić w panoramie.

Jeśli chodzi o algorytmy przesteru - tutaj mamy ich do wyboru aż pięć.

Dystrybucja pluginu odbywa się w postaci pliku DLL.

hyplugins_hymbdrive

Free Download

Plugin MBDrive pobieramy przechodząc na stronę HY-Plugins (Wielkość pobieranego pliku 2,02 MB)