Steinberg - Cubase 5.0 w pełni funkcjonalna wersja Za pewne nie raz słyszałeś o oprogramowaniu Cubase - być może była to jedna z odpowiedzi jaką otrzymałeś na pytanie: Czy znacie jakiś program do tworzenia muzyki? (nie koniecznie z ust znawcy). Przez kolejne lata (program Cubase istnieje na rynku od 1989) firma Steinberg nie dawała użytkownikom możliwości legalnego przetestowania tegoż znakomitego środowiska DAW. Teraz już nie musisz instalować pirackiej wersji Cubase, aby móc zweryfikować jego możliwości, gdyż Steinberg zapowiedział natychmiastową dostępność demonstracyjnej (działającej przez 30-dni) w pełni funkcjonalnej wersji Cubase 5 - zaawansowanego systemu na potrzeby produkcji muzyki.

Aby móc w pełni skorzystać z opisywanej wersji Cubase 5 konieczne jest uzyskanie klucza USB eLicenser oraz posiadanie konta MySteinberg, które za darmo założyć można na stronie www.steinberg.net. Oprogramowanie Cubase 5 można pobrać bezpośrednio ze strony producenta, bądź uzyskać na płycie DVD u autoryzowanego dystrybutora oprogramowania z logo Steinberg. Jeżeli nie posiadasz klucza USB eLicenser - możesz go zakupić z poziomu sklepu Steinberg Online - zwrot kosztów poniesionych na klucz otrzymasz przy zakupie pełnej wersji Cubase 5.

Steinberg - Cubase 5.0 w pełni funkcjonalna wersja


Warto zauważyć, iż opisywana wersja jest w pełni funkcjonalna [przez 30 dni użytkowania zadnych ograniczej!!! - No limits] oznacza to, że otrzymujemy pełny instalator, wszystkie brzmienia, instrumenty. Jak twierdzi Helge Vogt kierownik do spraw marketingu firmy Steinberg - kiedy raz skorzystasz z narzędzi VariAudio vocal czy VST Expressions nie będziesz chciał z nich zrezygnować.

Źródło: Steinberg