bitsonicbitsonicBitsonic wprowadza do swojej oferty darmowy efekt pogłosowy Custom Reverb działający w 32-bitowych środowiskach Windows. Wtyczka dostępna jest również w wersji komercyjnej.

Custom Reverb to bardzo przyzwoity darmowy plugin pogłosowy z szeregiem ciekawych funkcjonalności. Szkoda, że działa wyłącznie pod kontrolą 32-bitowego Windowsa. To co bardzo się mi podoba to interfejs użytkownika a mówiąc dokładniej dostępne parametry kontroli.

Na pokładzie darmowego wydania znajdziemy zestaw gotowych presetów, które ułatwią rozpoczęcie pracy z pluginem.

Obciążenie procesora waha się na poziomie 3-4% (Pentium i5) – co jest miłym zaskoczeniem w szczególności jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż wtyczkę opracowano przy użyciu SynthMakera. Podczas testów wtyczka wykazywała dużą stabilność.

bitsonic_customreverb

To co może denerwować to pole na adres email, które wyświetla się w chwili ładowania wtyczki.

Do pobrania wtyczki nie jest wymagane posiadanie konta na stronie Bitsonic. Plugin dystrybuowany jest w postaci instalatora EXE (osobiście wolę dystrybucje w postaci plików DLL)

Komercyjne wydanie wtyczki wyceniono na kwotę 15 dolarów. Przy okazji warto wspomnieć o innym interesującym pluginie tego samego producenta Violent Delay.

Download

Plugin Custom Reverb pobieramy za darmo przechodząc na stronę Bitsonic (Wielkość pobieranego pliku 3,98 MB)