soundtoysSoundToys udostępnił narzędzie przeznaczone do manipulowania wokalem - Little AlterBoy. Plugin dostępny w formatach: VST/AU/RTAS/AAX i działa pod kontrolą systemów Windows oraz Mac OS.

Little AlterBoy operuje w sposób automatyczny, i można go z powodzeniem wykorzystać nie tylko do zastostosowań wokalnych. Wtyczka stanowi połączenie harmonizera oraz efektu stylizyjącego wokal na na efekt robota. Jednym z ciekawszych modułów opisywanego pluginu jest rewelacyjnie działający Pitch shifter pozwalający uzyskać ciekawe efekty.

 

W celu pozyskania darmowej kopii odwiedzamy stronę promocyjną (link poniżej) logujemy się na konto SoundToys (jeżeli takowego nie posiadasz, utworzyć je możesz za darmo). Plugin automatycznie zostanie przypisany do Twojego osobistego konta.

Powyższa oferta wygasa z dniem 30 listopada. Warto się zatem pospieszyć i już teraz pobrać a następnie aktywować darmową kopię wtyczki Little AlterBoy. Po okresie promocyjnym producent przedstawi komercyjne wydanie pluginu o nazwie AlterBoy. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy wydania Little AlterBoy będą mięli możliwość aktualizacji do wydania komercyjnego na specjalnych warunkach.

soundtoys

Uwaga do zarejestrowania oraz aktywacji wtyczki niezbędne będzie działające konto iLok. iLok dongle nie jest wymagany.

Little AlterBoy można pobrać za darmo przechodząc na stronę: SoundToys (Wielkość pobieranego pliku: 112 MB).