EastWest - Quantum Leap Symphonic Orchestra starter edition Chciałbyś stać się posiadaczem wtyczki Quantum Leap Symphonic Orchestra starter edition producenta EastWest.
Wystarczy że na jego stronie wypełnisz krótką ankietę, po czym uzyskasz możliwość pobrania instalatora ważącego 1,6GB - całkiem sporo jak na darmową wersję Quantum Leap Symphonic Orchestra.
Wtyczka nie posiada żadnych ograniczeń czasowych jak i nie jest zabezpieczona przed nieautoryzowanym kopiowaniem żadnym kluczem sprzętowym. Producent daje jednocześnie możliwość zaktualizowania wtyczki do wersji Gold, Platinum, czy terz Platinum Plus. Wykaz brzmień:

2TP QLeg.ewi
2TP Stac RR x4.ewi
6FH Stac Long.ewi
11V Lyr A.ewi
11V Sus Vib.ewi
BSN Sus Vib.ewi
CBS Quick Up Dn.ewi
Crotales.ewi
EH2 Portato NV.ewi
Marimba.ewi
Orch chimes.ewi
SFH QLeg.ewi
SFL QLeg.ewi
Sleigh Bells RR.ewi
ST2 QLeg Vib.ewi
STB QLeg.ewi
Tambourine.ewi
Triangle 2.ewi
VAS Pizz.ewi
VCS Sus Vib Hard.ewi

Wtyczka działa poprawnie w najpopularniejszych programach hostach/sequencerach: Ableton Live, Cubase/Nuendo, Digital Performer, Finale, FL Studio, Garageband, Logic, Pro Tools, Sibelius, Sonar.
Wtyczka działa również jako stand alone.

Jeżeli będziesz zainteresowany zaktualizowaniem wtyczki Quantum Leap Symphonic Orchestra starter edition do jednej z wersji Gold, Platinum, Platinum Plus, w tym celu należy skorzystać z kodu promocji, który znajdziesz  tutaj (oferta ważna do końca 31 stycznia 2010). Aktualizacja nie jest konieczna!!! aby móc pozostać przy wersji starter edition.
Źródło: EastWest