izotopePamiętacie wtyczkę iZotope Vinyl? Wielu może jej w ogóle nie kojarzyć a to dlatego, że historia pierwotnego wydania sięga roku 2006. Nadal można z niej w pełni korzystać pomimo upływu lat a to za sprawą drobnych aktualizacji, które pozwoliły utrzymać jej kompatybilność z obecnie wykorzystywanymi systemami operacyjnymi. Przyjemność korzystania z wtyczki od dziś powinna być tym większa, gdyż producent postanowił odświeżyć interfejs pluginu.

Efekt możecie obejrzeć poniżej:

izotope-vinyl-new

Jak Wam się podoba? Jest zdecydowanie nowocześniej, wręcz minimalistycznie. Minusem jest brak możliwości jej skalowania.

Wyglądem wtyczka odwołuje się do komercyjnych produktów Nektar oraz Ozone. Plugin również upodobnił się również do bezpłatnych pluginów: Vocal Doubler oraz Ozone Imager.

Ale wygląd to nie wszystko. Wtyczka zyskała również pod kątem funkcjonalności. Na pokładzie znalazło się miejsce na funkcję Lo-Fi, odpowiedzialną za degradację sygnału. Funkcjonalnie plugin spełnia swoje zadanie znakomicie odwzorowując efekt spowolnienia płyty.

Przeczytaj również: Bezpłatne SYNTEZATORY wtyczkowe TOP 20

p.s. dla tych, którzy nie pamiętają wyglądu pierwotnego:

izotope_vinyl64

Pobierz wtyczkę iZotope Vinyl bezpłatnie.

Efekt dostępny jest w formatach: VST, VST3, AU i działa pod kontrolą dowolnego DAWa na komputerach klasy PC oraz Mac.

Aktualne wydanie działa poprawnie wyłącznie w 64-bitowych środowiskach DAW. Jednocześnie użytkownicy starszych systemów operacyjnych (Windows 7) będą musieli obejść się smakiem.

Wtyczka dostępna po zalogowaniu na stronie producenta. Wymagana aktywacja wtyczki. Wtyczka bez aktywacji działa w systemie DEMO (przez 10 dni).

Dodatkowe informacje: iZotope Vinyl (wielkość pobieranego pliku 42.2 MB)