0aTylko do 22 listopada 2018 istnieje możliwość BEZPŁATNEGO pobrania wtyczki Ravage Lite firmy SoundSpot (pierwotnie wycenianej na kwotę £19.99). Ravage Lite to efekt typu one knob (jedna gałka) dostępny w formatach VST, VST3, AU, oraz AAX w pełni kompatybilny z typowymi aplikacjami DAW działającymi pod kontrolą komputerów klasy PC oraz Mac.

ravage-lite-free

Całość oparto na gotowych algorytmach, które jednocześnie stanowią zapowiedź wydania Pro. Wersja Lite to kombinacja 6 różnych algorytmów.

Poznaj również: The best distortions VST/AU plugins czyli najlepsze darmowe wtyczki typu przester

Interfejs użytkownika ubrano w jedną wielką gałkę odpowiedzialną za kontrolę poziomu przesteru przetwarzanego sygnału oraz kilka suwaków odpowiedzialnych za regulację poziomu wyjściowego oraz oversamplingu. Dodatkowym atutem jest obecność przełącznika bypass zlokalizowanego w prawym dolnym rogu interfejsu. Narzędzie spradzi się tam, gdzie konieczne jest natychmiastowe uzyskanie efektu przesteru (polecam w szczególności w połączeniu z brzmieniami lead oraz bas czy próbkami perkusyjnymi).

Aby cieszyć się bezpłatnym wydaniem należy udać się na stronę producenta (link poniżej). Uwaga, wymagane jest podanie poprawnego adresu mailowego, na który wysyłany jest klucz z licencją. Aktywajca odbywa się poprzez kliknięcie w prawy górny róg interfejsu.

Pobierz wtyczkę bez opłat (Link poniżej)

Ravage Lite dostępny jest bezpłatnie z poziomu strony SoundSpot