IK Multimedia całkowicie odblokowała aplikację 3D Cab Room odpowiadzialną za swobodne pozycjonowanie mikrofonu - funkcjonalnością zaimplementowaną w AmpliTube 4. Ik Multimedia zdecydowała się na zaimplementowanie powyższej funkcji i wbudowanie jej w oprogramowanie AmpliTube Custom Shop. To nie pierwszy raz, kiedy mamy możliwość pozyskania za darmo aplikacji w ramach Amplitube Custom Shop, a która swoją premierę miała w 2014 roku.

Przeczytaj również: The best free guitar amp sim czyli najciekawsze darmowe emulacje wzmacniaczy

AmpliTube Custom Shop to oprogramowanie zawierające pakiet odblokowanych funkcji oraz dostęp do szeregu rozszerzeń z możliwością ich odblokowania na drodze zakupu.

Podstawowe wydanie aplikacji dostarczane jest użytkownikowi z pakietem 24 modeli różnych urządzeń, w tym 4 wzmacniaczy, 5 piecyków, 3 mikrofonów oraz dwóch efektów, stroika gitarowego i innych.

Dzięki opcji 3D Cab Room użytkownik otrzymuje możliwość kształtowania brzmienia poprzez dowolne pozycjonowanie dwóch wirtualnych mikrofonów w środowisku 3D.

Bezpłatną kopię AmpliTube Custom Shop pobieramy ze strony producenta (link poniżej). W tym celu klikamy w przycisk “Free Demo”. Wymagana bezpłatna rejestracja.

amplitube-3d-cab

Free Download

AmpliTube Custom Shop do pobrania ze strony IK Multimedia (Wielkość pobieranego pliku 347 MB)