meldaproductionFirma MeldaProduction udostępniła bezpłatnie wtyczkę MSpectralDelay. Plugin dostępny jest w formatach VST/VST3/AU/AAX i można go bezpłatnie pobrać do 3 czerwca. MSpectralDelay to zaawansowany efekt w postaci linii opóźniającej z możliwością kreowania różnych postaci delaya. Na pokładzie znalazł się korektor oraz stereofoniczny modulator. 

Poznaj również: DLYM Is bezpłatny efekt modulujący firmy Imaginando!

Interfejs użytkownika podzielony został na 4 części. Obszar z gotowymi presetami zlokalizowano po lewej stronie, dalej znajdziemy moduł z efektami, moduł pomiarowy (wskaźniki wysterowania). Po prawej stronie umieszczono narzędzia. Jako że interfejs jest bogaty w różnego rodzaju manipulatory, z początku może wydać się dość odstraszający. Na szczęście dostęp do najistotniejszych parametrów jest ułatwiony.

Podobnie jak to ma miejsce w przypadku innych produkcji firmy MeldaProduction, wtyczka cechuje się skalowalnym interfejsem, funkcją randomizacji, 16-krotnym oversamplingiem, funkcją automatycznej kompensacji oraz bezpłatnymi aktualizacjami.

Aby cieszyć się bezpłatną kopią wtyczki należy w przeciągu najbliższych dwóch tygodni utworzyć konto na stronie producenta (link poniżej) i pobrać licencję na wtyczkę. Nie należy zwracać uwagi, że przy produkcie podana jest cena. 

mspectraldelay

Pobierz za darmo wtyczkę MSpectralDelay  - link poniżej (tylko do 3 czerwca 2018)

Po MSpectralDelay odsyłam na stronę MeldaProduction