discoDSP - Leading bank brzmień dla Discovery Pro VSTMagazyn Beat świętuje przekroczenie liczby 20000 fanów na swoim profilowym FB. Z tej okazji rozdaje za darmo wszystkim zainteresowanym modułowy syntezator Beatzille, a którego opracowaniem zajęła się firma U-He.

Przeczytaj również: Beat Zampler zaktualizowane wydanie od Beat magazine VST4Free

 Beatzille jest okrojonym wydaniem komercyjnej wtyczki Bazille. Posiada mniejszą ilość oscylatorów, filtrów oraz efektów w porównaniu do pełnego wydania, co w pozytywny sposób przekłada się na niższe obciążenie CPU. Na pokładzie znajdziemy szereg gotowych presetów, które pozwolą odkryć walory wtyczki początkującym użytkownikom.

Wtyczkę pobieramy bez jakichkolwiek opłat z oficjalnego fanpage firmy beat magazine (link poniżej). Warto dodać, że nie trzeba posiadać konta na FB!  Wystarczy jedynie odwiedzić stronę poniżej i podążać za linkiem.

u-he-beatzille-free

 

Do tej pory Beatzille był dystrybuowany jedynie razem z płytą DVD załączaną do magazynu Beat Magazine.

Przy okazji warto wspomnieć, że Beat Magazine nie tak dawno zaprezentował sklep online: ZamplerSounds, z poziomu którego mamy możliwość nabycia komercyjnych brzmień z przeznaczaniem dla instrumentu Zampler

Free Download (Pobierz wtyczkę za darmo - link poniżej)

Beatzille pobieramy za darmo z poziomu Fanpega Magazynu Beat  (Wielkość pobieranego pliku 51,8 MB)