0aPlugin Alliance zaprezentował wtyczkę bx_rockrack V3 Player będącą wirtualnym wzmacniaczem gitarowym dostępnym w formatach VST/VST3/AU/AAX.

Plugin oparto na komercyjnej wtyczce bx_rockrack V3 (która aktualnie kosztuje 199$). Opisywany wzmacniacz należy do grupy presetowych, co oznacza, że pozwala jedynie na pracę z gotowymi ustawieniami dostarczanymi przez producenta, a których w żaden sposób nie możemy zedytować. Możliwości edycji daje nam pełne wydanie. Jedynym parametrem, którym możemy sterować z poziomu panelu użytkownika jest parametr głośności.

Na pokładzie mamy do dyspozycji łącznie 26 gotowych presetów utrzymanych w tonacjach wzmacniaczy Fendera czy Marshalla. Większość presetów ma charakter przesterów i przeznaczona jest na porzeby ciężkiego grania.

Aby móc cieszyć wtyczką należy ją zarejestrować (wymagane utworzenie darmowego konta z poziomu strony producenta. Podczas pierwszego uruchomienia istnieje konieczność aktywowania wtyczki (aktywacja następuje poprzez podanie nazwy użytkownika oraz hasła wykorzystywanego przy logowaniu do konta na stronie producenta.)

Przeczytaj również: The best free guitar amp sim czyli najciekawsze darmowe emulacje wzmacniaczy gitarowych

bx-rockrack-v3-player

 

Free Download (Pobierz wtyczkę za darmo - link poniżej)

Po bx_rockrack V3 Player przechodzimy na stronę Plugin Alliance (Wielkość pobieranego pliku 54,9 MB)