j1000Rebel Audio udostępnił darmowe wydanie wtyczki DoubleToner, zaliczanej do kategorii wielopasmowych przesterów. Plugin dostępny jest w formacie VST i działa w środowiskach DAW pod systemem Windows.

To druga darmowa propozycja od Rebel Audio. Poprzedni plugin OverToner zajął 15 miejsce w naszym rankingu na najlepsze darmowe wtyczki za rok 2015. Podobnie jak to miało miejsce poprzednim razem, mamy tutaj do czynienia z efektem przesteru, jednakże o bardziej skomplikowanej architekturze. Na pokłądzie znajdziemy aż 13 różnych algorytmów, które mogą być wyzwalane z poziomu dwóch niezależnych modułów. 

Najciekawszą funkcją wtyczki jest możliwość płynnego przechodzenia pomiędzy działaniem obu modułów, co daje niemalże nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kombinacje jakie na tej drodze możemy uzyskać. Co więcej, każdy z modułów posiada niezależną kontrolę częstotliwościową, oraz sekcję strojenia. Takie połączenie sprawia, że aktualnie DoubleToner jest najciekawszą darmową propozycją, jeśli chodzi o tego rodzaju efekt.

rebel-audio-doubletoner

Plugin DoubleToner pobieramy za darmo przechodząc na stronę REBEL Audio (wielkość pobieranego pliku 320 kb)