acousticaAcoustica udostępniła 32-bitowy wirtualny analog Nightlife, działający w aplikacjach nadrzędnych uruchamianych w środowisku Windows. Analizując sam interfejs wtyczki można przypuszczać, przy produkcji aplikacji swoje 3 grosze dorzuciła firma Noizefield (zajmująca się rozwojem SynthMakera) odpowiedzialna za taki plugin jak: 4 Tune.

Wtyczka Nightlife sprawdzi się w nowoczesnej muzyce tanecznej. Chyba najciekawszym aspektem instrumentu jest sekcja oscylatora zbudowana z 3 jednostek z możliwościami pełnej edycji próbek waveform. Wykres fali możemy dowolnie kształtować, bądź skorzystać z dostępnych gotowych presetów (z możliwością ich modyfikacji).

acoustica_nightlife

Na pokładzie znajdziemy ponad 140 gotowych presetów. W najbliższej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych banków brzmień.

Po stronie minusów należy wspomnieć o dostępności jedynie 32-bitowego wydania oraz bardzo duże zapotrzebowanie na cykle procesora. Wtyczka dystrybuowana jest w postaci instalatora (osobiście preferuję paczkę ZIP z plikiem dll. Do pobrania konieczne jest założenie/posiadanie darmowego konta na stronie Acoustica

Download

Plugin Nightlife pobieramy za darmo przechodząc na stronę Acoustica (Wielkość pobieranego pliku: 9,16 MB)