Amazona.de - U-He Tyrell Nexus 6 U-He Tyrell Nexus 6 kolejna perełka, która trafiła do naszego działu downloads (sekcja vst instruments) już jakiś czas temu. Wtyczka zaprogramowana przez Ursa Heckmanna (człowieka odpowiedzialnego za plugin U-He Zebra VST). Profesjonalne brzmienie, prawie 500 presetów, znakomity interface (patrz poniżej). Zachęcam do pobierania. 

500 brzmień to ciągle za mało? Zachęcam do pobrania kolekcji brzmień: U-He Tyrell N6 TPC-01 Soundbank. Jest to zestaw 53 presetów, które powstały w związku z konkursem zorganizowanym przez producenta. Co więcej 29 brzmień jest wytworem osób, które wzięły udział we wspomnianym konkursie.

 

 uhe_tyrellnexus6

[Aktualizacja: 09-01-2013] Szukasz ciekawych brzmień dla powyższej wtyczki. Zachęcam do odwiedzenia tej strony. Znajdziesz tam kolekcję 65 brzmień z zestawu Moonshine opracowanych przez Audio Mind Project

[Aktualizacja 15-04-2013] W naszym dziale download kolejne wydanie syntezatora Tyrell N6 VST

[Aktualizacja: 08-05-2014] Matt Bowdler (czyli The Unfinished) udostępnił darmową kolekcję presetów dla tytułowego syntezatora. Kuu Tuu, pobierzesz za darmo free download klikając w ten link: The Unfinished (rozmiar pobieranego pliku: 43.5 kB). W ramach kolekcji presetów znajdziemy 64 gotowe brzmienia. Podczas pobierania konieczne jest podanie adresu email (zapisanie się do newslettera nie jest wymagane).

[Aktualizacja: 11-08-2015] Pobierz 30 darmowych presetów dla tytułowego pluginu przchodząc na stronę: Noizefield / Tyrell N6 Soundset (wymagana rejestracja)

Źródło: U-He Tyrell N6