vstidownloadsUżytkownicy naszego forum (tutaj podziękowania kieruję do użytkownika Neutron5) wiedzą co dobre. To dzięki Wam stale możemy uzupełniać bazę wtyczek VST. Propozycją na dzisiejszy dzień jest plugin Venom VB VST - klon znanego syntezatora basowego Rolanda TB-303 dystrybuowany jest za pośrednictwem forum KVR. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo dobrze (screen poniżej) – a jak brzmi? Po prostu rewelacja. Przekonaj się sam.

Należy pamiętać, że aplikacja ciągle posiada status wersji testowej. Producent udostępnia dokumentację (manual), która pozwala zaznajomić się z najważniejszymi opcjami pluginu, którego to obsługa nie jest skomplikowana. Wtyczka poprawnie współpracuje z procesorami interpretującymi instrukcje MMX, SSE oraz SSE2.

Wtyczkę znajdziesz w naszym dziale downloads (sekcja vst instruments)

venom303

Demonstracyjny film wideo obrazujący najnowszą odsłonę wtyczki Venom VB-303 (wiernej emulacji Rolanda TR-303) nad którą pracę się już zakończyły. Już teraz zachęcam do pobrania ostatniej wersji wtyczki oraz trwałości w wyczekiwaniu kolejnej wersji. Ta wzbogacona zostanie o pełne możliwości sterowania MIDI, tak jak to zaprezentowano w poniższym materiale video. Dodatkowymi atutami będą przebudowany sekwencer oraz przeprogramowany filtr.