Ostatnimi czasy wiele uwagi na vsti.pl poświęcamy instrumentom klawiszowym. I choć adres witryny na to nie wskazuje nadal wspólnym mianownikiem dla technologii VST oraz instrumentów klawiszowych jest muzyka. Zarówno keyboardy, syntezatory hardwerowe jak i te w postaci wirtualnej służą kreowaniu muzyki. Technologia VST jest dużo do przodu w porównaniu z tym co oferują współczesne instrumenty klawiszowe - nie jest to jednak żadną przeszkodą. W końcu nie ma znaczenia czy używamy wirtualnych instrumetnów czy też takich, z którymi możemy namacalnie "obcować".
Wracając jednak do samych instrumentów klawiszowych: naszą główną specjalizacją jest marka Korg oraz jej seria pa. Nie zapominamy również o właścicielach instrumentów z logo Yamahy, Rolanda czy Ketrona.
Staramy na bieżąco prezentować co ciekawsze plotki na temat instrumentów, które będą miały swoją premierę w najbliższej przyszłości (dobrym przykładem jest tutaj Genos - następca Tyrosa 5)
keyboardsmusic
Drogi Internauto, jeżeli zaczynasz swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi, szukasz odpowiedniego keyboardu czy syntezatora, a może po prostu poszukujesz rozwiązania czy wyjaśnienia działania takiej a nie innej funkcji w instrumencie, koniecznie odwiedź wydzieloną do tego celu sekcję na naszym Forum, oznaczoną jako Instrumenty klawiszowe.
Zapraszamy do korzystania oraz brania czynnego udziału w dyskusjach.
 
keyboardsmusic