PSPAudioware - PSP MixGate2 Firma PSPAudioware wprowadziła do sprzedaży pakiet wtyczek PSP MixPack bundle. Zestaw ten, to nie tylko drobne aktualizacje  polegające na poprawie użyteczności oraz algorytmów przetwarzania znanych użytkownikom wtyczek pochodzących z serii PSP MixPack, ale także zupełnie nowy procesor PSP MixGate2. 

PSP MixGate2 to profesjonalny bardzo precyzyjna bramka szumów. Bramka jest w pełni konfigurowalna, i uzyskanie efektów typu "stuttering audio" nie będzie żadnym problemem. Procesor bramkuje niepożądane szumy. Wtyczka zbudowana jest na bazie filtra górno- i dolnoprzepustowego odfiltrowywane są wszystkie częstotliwości za wyjątkiem tych, które powodują „uruchomienie” bramki.

 
PSPAudioware - PSP MixGate2

Pakiet PSP MixPack bundle wyceniono na 199dolarów.

Dostępność na Mac OS X Universal Binary oraz Windows. Wszyscy  Ci, którzy posiadają PSP MixPack mogą zakupić powyższy pakiet za 49$. Oferta ważna do 1 maja 2005. Po tym czasie cena aktualizacji zwiększona zostanie do 79$. Wszyscy Ci, którzy zakupili PSP MixPack po 1 sierpnia 2007 otrzymują uaktualnienie za darmo.

Źródło: www.pspaudioware.com