pspPSPaudioware w ostatnim czasie nie prezentowało żadnego nowego produktu. Milczenie w stajni Polskiego producenta wtyczek było wręcz podejrzane. Można było przypuszczać, że PSP pracuje nad czymś nowym.

I stało się: wyszedł wilk z lasu zapowiadając masteringowy plugin w postaci kompresora PSP BussPressor. Wtyczka łączy w sobie klasyczne brzmienia kompresji VCA z potężnymi możliwościami strojenia. Dzięki rozbudowanej kontroli mamy możliwość zastosowania kompresji równoległej czy efektu side chain.

Cena PSP BussPressor ustalona została na poziomie 99 dolarów. Plugin dostępny jest w wersjach 32- oraz 64 bitowej na systemy Windows oraz Mac OS X w następujących formatach: VST, AU, RTAS, AAX.

pspaudioware pspbusspressor

W pełni funkcjonalną 14-dniową wersję demonstracyjną pobierzemy ze strony producenta. Demo nie posiada hardwarowego zabezpieczenia w postaci klucza dongle.

Aktualnie promocje na wtyczkę PSP BussPressor.

  • Do 30 czerwca 2012 obowiązuje cena 79 dolarów
  • Do 7 lipca, 2012, obowiązuje cena 89 dolarów
  • Począwszy od 9 lipca 2012 będzie obowiązywać cena poza promocją 99 dolarów

[Aktualizacja: 18-09-2012] PSP BussPressor dostępny jest w zaktualizowanej wersji 1.0.3. Każdy kto wcześniej korzystał z 14-dniowej w pełnifunkcjonalnej wersji demonstracyjnej, może to zrobić ponownie.