C.Bross - HybridReverb2 HybridReverb2 dostarczany jest zestawem wysokiej jakości odpowiedzi impulsowych, które zostały zsyntezowane za pomocą oprogramowania tinyAVE. Użytkownik posiada do dyspozycji różne pokoje, źródła odległości, parametrów tłumienia, które można dostosować w zależności od potrzeb. Jest to efekt, który dostarczy naturalnie brzmiącego pogłosu.
Posluchaj prezentacji muzycznej:
audio slap bass na sucho:
{audio}http://www.kvraudio.com/developer_challenge/2009/dc09_29_Slap_dry.mp3{/audio}
audio slap bass sygnał przetworzony za pomocą wtyczki:
{audio}http://www.kvraudio.com/developer_challenge/2009/dc09_29_Slap_taped.mp3{/audio}
Wtyczka dystrybuowana jest na licencji open source (GPL), cechuje się niską latencją, niewielkim obciążeniem procesora podczas wczytywania do projektu, wbudowanym optymalizerem wydajnościowym, intuicyjnym, bardzo dobrze zorganizowanym interfacem, możliwościami szybkiego przywoływania presetów przypisanych do poszczególnych kategorii, możliwością strojenia poszczególnych odpowiedzi impulsowych wedle własnego uznania wbudowanym equalizerem, edytorem presetów, możliwością korzystania z własnych odpowiedzi impulsowych.

Program dostarczany jest z potężną liczącą ponad 200 Mb bazą wysokiej jakości odpowiedzi, które pobrać można ze strony: http://www2.ika.rub.de/HybridReverb2/

Pobierz pliki:

Źródło: c.borss
C.Bross - HybridReverb2