Araldfx - StormGate1 StormGate1 - to darmowy efekt bramki pozwalający na dowolne, swobodne rysowanie własnych wzorów (w postaci obwiedni). Narzędzie, które z powodzeniem możemy zastosować celem stworzenia rytmicznych patternów, które po nałożeniu na dowolne brzmienie (najlepiej typu pad) sprawią że zwyczajnie brzmiąca barwa, zabrzmi jak rasowa, wyjęta z komercyjnej wtyczki. Plugin można wykorzystać jako procesor symulujący efekt typu sidechain.

Stormgate1 oferuje do 16 różnych wzorów amplitudy. Praca wbudowanego w program sequencera jest w pełni zsynchronizowana z tempem hosta.
W celu narysowania obwiedni wybierasz odpowiednie narzędzie do rysowania. Wszelkie operacja kształtowania obwiedni wykonujesz z poziomu wyświetlacza. Więcej informacji na temat StormGate1 znajdziesz w manualu. Wtyczka dostępna jest w formacie VST zarówno na komputery PC jak i MAC.
StromGate1 to uważana przez wielu użytkowników za najlepszy darmowy efekt bramki.
Jeżeli wtyczka nie spełni Twoich oczekiwań zawsze możesz rozważyć zakup bardziej zaawansowanej wersji StormGate3, która posiada dodatkowe atuty w postaci:
  • możliwości wykorzystania obwiedni w celu wysyłania komunikatów kanałowych CC z poziomu których możemy swobodnie sterować innymi wtyczkami (vsti) czy też zewnętrznymi sterownikami
  • blok filtra
  • efekt bramki w wielu pasmach
Araldfx - StormGate1
Wtyczka do pobrania z działu download (sektja vst effects).