arturia

Arturia V Collection 5 to bardzo ciekawe kolakcja instrumentów firmy Arturia. Zmiany, jakie dotknęły ten popularny produkt związane z usrapwnieniami samego środowiska. Producent rozbudował również bazę dostępnych brzmień w ramach sklepu Sound Store.

 

arturia_collection_v2

Sklep Sound Store to nowe podejście, które pozwoli użytkownikowi nabyć dodatkowe brzmienia bezpośrednio z poziomu każdego instrumentu składającego się na pakiet. Zakupy realizowane sa bez ponieczności opuszczania aplikacji.

Producent zdecydował się również na uproszczenie procedur związanych z zarządzniem licencjami oraz instalacjami (chodzi tutaj oczywiście o środowisko: Arturia Software Center). Nowe rozwiązania pozwalają na instalowanie aktualizacji za pomocą jednego kliknięcia mszy.

Każdy z programów samoczynnie wykryje obecność zewnętrznego kontrolera w postaci klawiatury i dokona automatycznego zmapowania wybranych funkcji.

Filtr przeglądarki brzmień został wzbogacony o dodatkowe pola, pozwalające na większą prezycję podczas poszukiwania interesującego nas presetu.

Darmowa akualizacja przysługuje wszystkim użytkownikom V Collection 5.

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie produktu.