3972.jpgJak zapewne niektórzy wiedzą, pracuję nad kilkoma soundbankami do różnych  syntezatorów. W poszukiwaniu inspiracji zwracam się do Was. Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły na brzmienia jakie chcielibyście zobaczyć w moich soundsetach to macie teraz szanse mi je przedstawić. Od dnia dzisiejszego przyjmuję zamówienia na wybrane przez Was dźwięki. Zainreresuję się każdym zgłoszeniem i w miarę możliwości postaram się je zrealizować oraz umieścić w którymś z zestawów. Swoją twórczość kieruję do fanów muzyki Dance, Techno oraz Trance. Nie znaczy to jednak, że nie zainteresuję się propozycjami w innych gatunkach. Aby jednak zgłoszenie zostało przyjęte musi spełnić kilka warunków.

  1. Nie przyjumę linków do filmów oraz całych utworów ze stron typu YouTube czy Wrzuta.
  2. Wybrany przez Was dźwięk powinien zostać wycięty z takiego źródła i dostarczony w formie pliku wav, mp3, ogg lub wma.
  3. W pliku takim ma znajdować się tylko moment z interesującym Was brzmieniem.
  4. W skrócie należy również opisać dokładnie, o który dźwięk chodzi. Jeżeli znacie nazwę utworu, z którego dany dźwięk pochodzi oraz ewentualnie jego autora, to proszę tę informacje podać.

discovery_panel_dark.jpg
 

Nie obiecuję, że każde zgłoszenie zostanie zrealizowane. Głównie dlatego, że nie każdy syntezator jest w stanie uzyskać konkrete brzmienie. Jeżeli macie jakiekolwiek inne pomysły związane z moją pracą to proszę śmiało pytać. Jestem otwarty na Wasze propozycje. Informuję rownież, że odpowiem na każde zamówienie, niezależnie od tego czy zostanie zrealizowane czy też nie.

Zgłoszenia możecie wysyłać na:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Gadu-Gadu: 7615009